Kapcsolat
Nemzeti Filharmonikusok
1095 Budapest, Komor Marcell u. 1. (Müpa)
Hamar Zsolt
zeneigazgató
zeneigazgato@nfz.hu
Szabó Péter
coordinator and operational manager
szabo.p@filharmonikusok.hu
Komoretto Gábor
szervezési és értékesítési csoportvezető
komoretto.g@filharmonikusok.hu
Szathmáry Éva
társadalmi és vállalati kapcsolatok menedzsere
szathmary.e@filharmonikusok.hu
Banya Júlia
marketing asszisztens
banya.j@filharmonikusok.hu
Czvikli Nóra
Personal Assistant to Music Director
czvikli.n@nfz.hu
Bauer Rita
titkárságvezető
bauer.r@filharmonikusok.hu
Aradi Gizella
gazdasági igazgató
aradi.g@filharmonikusok.hu
Tóth Antal
énekkari menedzser
toth.a@filharmonikusok.hu
Nyári Hajnalka
gazdasági asszisztens
nyari.h@filharmonikusok.hu
Bukta Julianna
sajtókapcsolatok menedzsere
bukta.j@filharmonikusok.hu
Buzás Aida
program menedzser
buzas.a@filharmonikusok.hu
Endrédi Krisztina
marketing menedzser
endredi.k@filharmonikusok.hu
Kaizinger Rita
kottatár vezetője
kaizinger.r@filharmonikusok.hu
Fehér Eszter
nemzetközi kapcsolatok menedzsere
feher.e@filharmonikusok.hu
Koczkás Anikó
közönségkapcsolatok menedzsere
koczkas.a@filharmonikusok.hu
Sántha Zoltán
jegypénztáros
santha.z@filharmonikusok.hu
dr. Balogné Haulik Anikó
számviteli vezető
Mali István
zenekari menedzser
mali.i@filharmonikusok.hu
Aubéli Ottó
zenekari technikus
+36 1 411 6668
Bagyinszki Ágnes
személy- és munkaügyi csoportvezető
+36 1 411 6662
Dochnál Erzsébet
énekkari kottatár
+36 30 472 6499
Kacsenyák István
zenekari technikus
+36 1 411 6667
Kenéz László
informatikus
+36 30 411 6656
Kocsis Ilona
könyvelő
+36 1 411 6648
Kollár Ibolya
könyvelő
+36 1 411 6669
Kósa Zoltán
főkönyvelő
+36 1 411 6642
kosa.z@filharmonikusok.hu
Kuziel Andrea
személy- és munkaügyi előadó
+36 1 411 6661
Matkó Ágnes
pénzügyi előadó
+36 1 411 6649
Mukli Gyula
énekkari titkár
+36 30 411 6631
mukli.gy@filharmonikusok.hu
Samu András
kottatári asszisztens
+36 1 411 6653
Tatár Mária
kottatári kölcsönzés
+36 1 411 6683
Herr Gyula
gépjárművezető
+36 1 411 6659
Tolnai László
gépjárművezető
+36 1 411 6665