Kapcsolat
Nemzeti Filharmonikusok
1095 Budapest, Komor Marcell u. 1. (Müpa)
Hamar Zsolt
zeneigazgató
info@filharmonikusok.hu
Herboly Domonkos
mb. főigazgató
herboly.d@filharmonikusok.hu
Sóvágó Éva
a zeneigazgató személyi titkára
sovago.e@filharmonikusok.hu
Bauer Rita
titkárságvezető
bauer.r@filharmonikusok.hu
Tóth Antal
énekkari menedzser
toth.a@filharmonikusok.hu
Szilárd Csaba
gazdasági igazgató
szilard.cs@filharmonikusok.hu
Kelemenné Nyári Hajnalka
gazdasági igazgatósági titkárság
nyari.h@filharmonikusok.hu
Bukta Julianna
sajtókapcsolatok menedzsere
bukta.j@filharmonikusok.hu
Buzás Aida
program menedzser
buzas.a@filharmonikusok.hu
Horváth Zsuzsanna
marketing menedzser
horvath.zs@filharmonikusok.hu
Kaizinger Rita
kottatár vezetője
kaizinger.r@filharmonikusok.hu
Fehér Eszter
nemzetközi kapcsolatok menedzsere
feher.e@filharmonikusok.hu
Koczkás Anikó
közönségkapcsolatok menedzsere
koczkas.a@filharmonikusok.hu
Lami Krisztina
Ifjúsági programok, Baráti Kör és Pártoló Kör referens
lami.k@filharmonikusok.hu
dr. Balogné Haulik Anikó
számviteli vezető
Mali István
zenekari menedzser
mali.i@filharmonikusok.hu
Aubéli Ottó
zenekari technikus
+36 1 411 6668
Bagyinszki Ágnes
munkaügy
+36 1 411 6662
Bonyhádi László
főkönyvelő
+36 1 411 6642
Dochnál Erzsébet
énekkari kottatár
+36 30 472 6499
Herr Gyula
gépjárművezető
+36 1 411 6659
Kacsenyák István
zenekari technikus
+36 1 411 6667
Kenéz László
informatika
+36 30 411 6656
Kocsis Ilona
könyvelés
+36 1 411 6648
Kollár Ibolya
könyvelés
+36 1 411 6669
Kuziel Andrea
munkaügy
+36 1 411 6661
Matkó Ágnes
pénzügy
+36 1 411 6649
Mukli Gyula
énekkari titkár
+36 30 411 6631
mukli.gy@filharmonikusok.hu
Samu András
kottatári asszisztens
+36 1 411 6653
Tatár Mária
kottatári kölcsönzés
+36 1 411 6683
Tolnai László
gépjárművezető
+36 1 411 6665